محل تبلیغات شما

بسیجی شهید محمد کمال اسدی

تاریخ تولد 1326روستای چشمه خسرو از توابع بخش زبرخان نیشابور

شهید به شغل شریف کشاورزی مشغول بود.بسیار با محبت، آرام، دلسوز همه آشنایان و همسایگان ،عاشق اهلبیت(علیه السلام) اهل مسجد و نماز و  دعا و قاری قرآن کریم بود.

ایشان درلبیک به ندای امام عزیز و دفاع از اسلام و ناموس و میهنش از اوایل جنگ تحمیلی چندین بار به سوی جبهه های جنگ شتافت تا  دینش را به امام و شهیدان ادا کند.او آنچنان به امام خمینی(ره) عشق می ورزید که نام آخرین فرزندش را روح الله نهاد.

محمدکمال که با جبهه انس گرفته بود سرانجام درحین عملیات غرورآفرین خیبر و منطقه هورالهویزه درتاریخ 1362/12/12همزمان با سالروز تولدش درسن36سالگی  جام شیرین شهادت را نوشید. ولی پیکرمطهرش 11سال درنیزارهای باتلاقی هور باقی ماند و پس از شناسایی ، مقداری از استخوانهای قطعه قطعه شده اش به آغوش گرم خانواده بازگشت وهمانگونه که خودش سفارش کرده بود در جوار مزارسردارشهیدعلی اصغر اسدی به خاک سپرده شد.

ایشان در وصیت نامه خود خواسته اند که در مساجد دعای کمیل و ندبه و نماز جمعه را اهمیت داده و فراموش نکنند.

ایشان در وصیت نامه خود بر جمله حضرت امام که مکتبی که شهادت دارد اسارت ندارد تاکید داشته اند .

از پدرشان خواسته اند که شاکر خداوند باشد چونکه فرزندش راه امام حسین علیه السلام را ادامه داده اند و بر حسین زمان لبیک می گویند.و از مادرشان می خواهند همچون زینب (سلام الله علیها)صبر و شکیبایی پیشه کند و از خدا بخواهند که این قربانی را خدا قبول نماید.

ایشان به همسر و فرزندان خود می نویسند که گمان نکنید که من شما را دوست ندارم من شما را دوست دارم اما دوستی دیگر یافته ام که عاشقم کرده و مرا به سوی خود می کشاند .

روحش شاد و یادش گرامی باد.

وبلاگ سردار شهید علی اصغر اسدی 

شهید محمد بدیع زاده

هفته نیروی انتظامی

سنگر سازان بی سنگر

امام ,اند ,شهید ,اسدی ,ایشان ,کند ,خود می ,به سوی ,و نماز ,من شما ,را دوست

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین نرم افزار CRM گن لاغری سوپر استار بیا تو مالزی کهندانی Walter's style pirodisne sturexgourro سرتختگاه گوران prevvestsackjo